İSEM – URLA GM. SATRANÇ TURNUVALARI

İSEM tarafından Türkiye Satranç Federasyonu’nun destekleri ile organize edilen İSEM – URLA GM Satranç Turnuvaları, 8-12 Mart 2017 tarihleri arasında, İzmir Urla İyonya Hotel‘de iki ayrı grupta gerçekleştirilecek.
gör

 

A grubunda; GM Mladen Palac (Hırvatistan), GM Vladislav Nevednichy (Romanya), GM Malakhatko Vadim (Belçika), GM Marian Petrov (Bulgaristan), GM Georgi Bagaturov (Gürcistan) ‘a karşı, IM Mert Yılmazyerli, IM Oğulcan Kanmazalp, IM Ufuk Sezen Arat ve FM Ege KöksalFM Emre Emin Dedebaş mücadele edecek. Bu grubun ELO ortalaması 2505 ve kategori 11 statüsünde. IM unvanlı sporcularımızın, GM normu alabilmeleri için 6½ ve üzeri puan almaları gerekecek.

B grubunda; GM Azer Mirzoev (Azerbaycan), GM Davit Benidze (Gürcistan), GM Vladimir Petkov (Bulgaristan), IM Pier Luigi Basso (İtalya) ve IM Djurabek Khamrakulov (Özbekistan) ‘a karşı, IM Mert Erdoğdu, FM Ömer Faruk Özer, FM Serkan Soysal, FM Melih Yurtseven ve FM Cem Kaan Gökerkan mücadele edecek. Bu grubun ELO ortalaması 2494 ve kategori 10 statüsünde. FM unvanlı sporcularımızın, IM normu alabilmeleri için 4½ ve üzeri, GM normu alabilmeleri için 6½ ve üzeri puan almaları gerekecek.

Her iki grupta maçlar çift tur scheveningen sistem üzerinden, 90 dakika ilk hamleden itibaren 30 saniye eklemeli tempo ile oynanacaktır.

Turnuvada yarışacak tüm sporcularımıza başarılar dileriz.

 

CANLI YAYIN / LIVE GAMES

 

CHESS-RESULTS LINK – URLA

CHESS-RESULTS LINK – CESMEALTI

EŞLENDİRME – URLA / PAIRINGS – URLA

EŞLENDİRME – ÇEŞMEALTI / PAIRINGS – CESMEALTI

YÖNERGE / REGULATION

FOTOĞRAF GALERİSİ / PHOTO GALLERY

KIR2

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir