Beko 13. Satranç Şöleni Sona Erdi

BEKO 13. Satranç Şöleni yüksek katılımlı ödül töreni ile sona erdi. Yarışmaya katılan tüm okullarımıza, sporcularımıza, antrenörlerimize ve velilerimize teşekkür eder, dereceye giren okullarımızı ve sporcularımızı kutlarız. Ödül töreninde de bizleri yalnız bırakmayan BEKO Türkiye Satış Direktörü Sayın Ercüment Gülşen, BEKO İzmir Satış Müdürü Sayın T. Hakan Harman ve BEKO İzmir Bölge Müdürü Sayın Cem Elmasulu ve Türkiye Satranç Federasyonu Merkez Hakem Kurulu Başkanı Sayın Dr. Olgun Kulaç ‘a teşekkür ederiz. Yarışmanın sonuçlanmasının ardından oluşan sıralamalar ve ödül dağılımları aşağıdaki gibidir.


Küçükler Kategorisi Okul Sıralaması

1. Çapa İlkokulu – İSTANBUL – BEKO LCD TELEVİZYON 80 EKRAN ve KUPA

2. Arif Canpoyraz İlkokulu – MANİSA – BEKO 7125 BUZDOLABI ve KUPA

3. Özel Mustafa Şık Yamanlar İlkokulu – İZMİR – BEKO 2200 SU SEBİLİ ve KUPA

4. Mavişehir İlkokulu – İZMİR – BEKO 1270 EY ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE ve KUPA

5. Özel Başak Koleji – AYDIN – GRUNDIG GDP 5000 DVD ve KUPA

Küçükler kategorisinin ödülleri, BEKO Türkiye Satış Direktörü Sayın Ercüment Gülşen tarafından verilmiştir.


Yıldızlar Kategorisi
Okul Sıralaması

1. Özel Başak Koleji – AYDIN – BEKO LCD TELEVİZYON 80 EKRAN ve KUPA

2. İzmir Özel Türk Koleji – İZMİR – BEKO 7125 BUZDOLABI ve KUPA

3. Özel Çakabey Okulları – İZMİR – BEKO 2200 SU SEBİLİ ve KUPA

4. Özel Yamanlar Özyurt Ortaokulu – İZMİR – BEKO 1270 EY ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE ve KUPA

5. Fevzi Çakmak Ortaokulu – İZMİR – GRUNDIG GDP 5000 DVD ve KUPA

Yıldızlar kategorisinin ödülleri, BEKO İzmir Satış Müdürü Sayın T. Hakan Harman tarafından verilmiştir.


Gençler Kategorisi
Okul Sıralaması

1. Bornova Anadolu Lisesi – İZMİR – BEKO LCD TELEVİZYON 80 EKRAN ve KUPA

2. Hasan Türek Anadolu Lisesi – MANİSA – BEKO 7125 BUZDOLABI ve KUPA

3. Özel Yamanlar Bedri Şaşal Fen ve Anadolu Lisesi – İZMİR – BEKO 2200 SU SEBİLİ ve KUPA

4. Buca Anadolu Lisesi – İZMİR – BEKO 1270 EY ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE ve KUPA

5. İzmir Amerikan Koleji – İZMİR – GRUNDIG GDP 5000 DVD ve KUPA

Gençler Kategorisinin ödülleri, BEKO İzmir Bölge Müdürü Sayın Cem Elmasulu tarafından verilmiştir.


Küçükler Kategorisi Masa Dereceleri

Masa – 1

1. Bora Çilek – GRUNDIG 1200 PMP Oynatıcı MP3 ve Madalya
2. Teoman Kaan Çakaloz – GRUNDIG GDP 5000 DVD ve Madalya

3. Onur Candar – GRUNDIG MPAxx 940 Black MP3 ve Madalya

4. Doruk Karaoğlan – GRUNDIG SC 660 RADYO ve Madalya

5. Yağız Yıldız – GRUNDIG GDT 310 Deckt Telefon ve Madalya

Masa – 2

1. Serdar Efe Parçalı – GRUNDIG 1200 PMP Oynatıcı MP3 ve Madalya

2. Eren Temiz – GRUNDIG GDP 5000 DVD ve Madalya

3. Yağız Ata Özkan – GRUNDIG MPAxx 940 Black MP3 ve Madalya

4. Işıl Can – GRUNDIG SC 660 RADYO ve Madalya

5. Salih Pekgüzel – GRUNDIG GDT 310 Deckt Telefon ve Madalya

Masa – 3

1. Büşra Özbek – GRUNDIG 1200 PMP Oynatıcı MP3 ve Madalya

2. Gülcan Sena Kayış – GRUNDIG GDP 5000 DVD ve Madalya

3. Yağız Kozanoğlu – GRUNDIG MPAxx 940 Black MP3 ve Madalya

4. Yusuf Efe İnciler – GRUNDIG SC 660 RADYO ve Madalya

5. Berke Kahyaoğlu – GRUNDIG GDT 310 Deckt Telefon ve Madalya

Masa – 4

1. Arda Yıldırım – GRUNDIG 1200 PMP Oynatıcı MP3 ve Madalya

2. Mehmet Emir Hayrat – GRUNDIG GDP 5000 DVD ve Madalya

3. Efe Barkın Dinçer – GRUNDIG MPAxx 940 Black MP3 ve Madalya

4. Soydan Yücel – GRUNDIG SC 660 RADYO ve Madalya

5. Cem Batu Ören – GRUNDIG GDT 310 Deckt Telefon ve Madalya

Küçükler kategorisi masa derecesi ödülleri, Türkiye Satranç Federasyonu Merkez Hakem Kurulu Başkanı Sayın Dr. Olgun Kulaç tarafından verilmiştir.


Yıldızlar Kategorisi Masa Dereceleri

Masa – 1

1. Kubilay Şimşek – GRUNDIG 1200 PMP Oynatıcı MP3 ve Madalya
2. Efe Alan – GRUNDIG GDP 5000 DVD ve Madalya

3. Tuna Özateş – GRUNDIG MPAxx 940 Black MP3 ve Madalya

4. Umut Erdem Gündüz – GRUNDIG SC 660 RADYO ve Madalya

5. Arda Coşkun – GRUNDIG GDT 310 Deckt Telefon ve Madalya

Masa – 2

1. Ulaş Uyanık – GRUNDIG 1200 PMP Oynatıcı MP3 ve Madalya

2. Bora Bölükbaşı – GRUNDIG GDP 5000 DVD ve Madalya

3. Emre Emin Dedebaş – GRUNDIG MPAxx 940 Black MP3 ve Madalya

4. Cenker Eren Tan – GRUNDIG SC 660 RADYO ve Madalya

5. Berke Çınar – GRUNDIG GDT 310 Deckt Telefon ve Madalya

Masa – 3

1. Defne Sade – GRUNDIG 1200 PMP Oynatıcı MP3 ve Madalya

2. Hüseyin Ege Akın – GRUNDIG GDP 5000 DVD ve Madalya

3. Ulaş Er – GRUNDIG MPAxx 940 Black MP3 ve Madalya

4. Doğan Can Arık – GRUNDIG SC 660 RADYO ve Madalya

5. Ebrar Tütüncü – GRUNDIG GDT 310 Deckt Telefon ve Madalya

Masa – 4

1. Burak Aziz Akıcı – GRUNDIG 1200 PMP Oynatıcı MP3 ve Madalya

2. Barış Altınok – GRUNDIG GDP 5000 DVD ve Madalya

3. Yaren Naz Yorgun – GRUNDIG MPAxx 940 Black MP3 ve Madalya

4. Meriç Menekşe – GRUNDIG SC 660 RADYO ve Madalya

5. Zafer Çelik – GRUNDIG GDT 310 Deckt Telefon ve Madalya

Yıldızlar kategorisi masa derecesi ödülleri, Turnuvanın Başhakemi Sayın IA Selçuk Büyükvural tarafından verilmiştir.


Gençler Kategorisi Masa Dereceleri
Masa – 1

1. Utku Deniz Demir – GRUNDIG 1200 PMP Oynatıcı MP3 ve Madalya

2. Berk Vatansever – GRUNDIG GDP 5000 DVD ve Madalya

3. Oğuz Öner – GRUNDIG MPAxx 940 Black MP3 ve Madalya

4. Gülsüm Eytemiş – GRUNDIG SC 660 RADYO ve Madalya

5. Harun Gonca – GRUNDIG GDT 310 Deckt Telefon ve Madalya

Masa – 2

1. İrem İnci Bayram – GRUNDIG 1200 PMP Oynatıcı MP3 ve Madalya

2. Deniz Parlak – GRUNDIG GDP 5000 DVD ve Madalya

3. Umut Emirler – GRUNDIG MPAxx 940 Black MP3 ve Madalya

4. Yunus Özdilek – GRUNDIG SC 660 RADYO ve Madalya

5. Emre Gürtekin – GRUNDIG GDT 310 Deckt Telefon ve Madalya

Masa – 3

1. Erdem İstekli – GRUNDIG 1200 PMP Oynatıcı MP3 ve Madalya

2. Ahmet Duman – GRUNDIG GDP 5000 DVD ve Madalya

3. Berkay Koşak – GRUNDIG MPAxx 940 Black MP3 ve Madalya

4. Sejma Cıcak – GRUNDIG SC 660 RADYO ve Madalya

5. Sena Gökçen Yolal – GRUNDIG GDT 310 Deckt Telefon ve Madalya

Masa – 4

1. Kerem Özcan – GRUNDIG 1200 PMP Oynatıcı MP3 ve Madalya

2. Yiğit Elver – GRUNDIG GDP 5000 DVD ve Madalya

3. Tunay Ekizoğlu– GRUNDIG MPAxx 940 Black MP3 ve Madalya

4. Sefa Can Özel – GRUNDIG SC 660 RADYO ve Madalya

5. İsmet Muhammet Ünlü – GRUNDIG GDT 310 Deckt Telefon ve Madalya

Gençler kategorisi masa derecesi ödülleri, Turnuvanın Başhakem Yardımcısı Sayın FA Oğuz Cem Akın tarafından verilmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir